Tel.: +49(0)234-508-2 - sales@stahlwerke-bochum.com

W SIECI

Stawiamy na innowacje we wszystkich obszarach
produkcji i w dialogu z naszymi Klientami.

Za pośrednictwem nowoczesnych mediów oferujemy wymianę informacji. Nasze produkty dostarczamy dziś do ponad 45 krajów na świecie. Jednocześnie stale rozszerzamy naszą sieć sprzedaży. Niezmiernie ważna dla nas jest możliwość stałego zapewnienia aktualnych informacji.

Z niecierpliwością oczekujemy na kontakt.

Reprezentanci / Importerzy

SWB-Team w Bochum

Zarząd Firmy:
Fax: +49(0)234-508-51041

Dipl.-Ing.
Bruno Mayer
Dyrektor Generalny
Tel.: +49(0)234-508-51662
E-Mail: mayer@stahlwerke-bochum.com

Julia Rauhe, M.Sc.
Asystentka Zarządu
Kierowniczka Marketing/Public Relations
Tel.: +49(0)234-508-51158
E-Mail: rauhe@stahlwerke-bochum.com

Sprzedaż:
Fax: +49(0)234-508-51037

Betriebswirt (VWA)
Uwe Spiecker
Kierownik Sprzedaży
Tel.: +49(0)234-508-51545
E-Mail: spiecker@stahlwerke-bochum.com

Helena Helmer
Sprzedaż krajowa/eksport
Tel.: +49(0)234-508-51109
E-Mail: helmer@stahlwerke-bochum.com

Carsten Junge
Kierownik Produktu
Części do strzępiarek
Tel.: +49(0)234-508-51279
E-Mail: junge@stahlwerke-bochum.com

Thomas Nagel
Sprzedaż krajowa/eksport
Części do maszyn budowlanych i 
pracujących w kamieniołomach 
Tel.: +49(0)234-508-51346
E-Mail: nagel@stahlwerke-bochum.com

Betriebswirt (VWA)
Michael Olmer
Sprzedaż krajowa/eksport
Płyty pancerne do maszyn recyklingu złomu
Tel.: +49(0)234-508-51249
E-Mail: olmer@stahlwerke-bochum.com

Dipl.-Ing. (FH)
Heinz Peter van Elsen
Sprzedaż na eksport
Tel.: +49(0)234-508-51306
E-Mail: vanelsen@stahlwerke-bochum.com

Kristin Zander
Sprzedaż krajowa/eksport
Części do maszyn budowlanych i
pracujących w kamieniołomach
Tel.: +49(0)234-508-51303
E-Mail: zander@stahlwerke-bochum.com

Dział Finansowy / Logistyka
Fax: +49(0)234-508-51037

Informatik-Betriebswirt (VWA)
Thorsten Ostwald
Kierownik Działu Finansowego/Logistyki
Tel.: +49(0)234-508-51340
E-Mail: ostwald@stahlwerke-bochum.com

Swetlana Riemoneit
Dział Finansowy/Logistyka
Tel.: +49(0)234-508-51130
E-Mail: riemoneit@stahlwerke-bochum.com

SWB in Niemczech

– całe Niemcy –
(Części do strzępiarek)

Carsten Junge
Stahlwerke Bochum GmbH
Castroper Str. 228
44791 Bochum/Niemcy
Tel.: +49(0)234-508 51279
Mobil: +49(0)170-8571280
Fax: +49(0)234-508 51037
E-Mail: junge@stahlwerke-bochum.com

Baden-Württemberg
(Rozdrabnianie udarowe)

VTS Verschleisstechnik AG
Thierry Paulet
Ebnatstr. 150A
8200 Schaffhausen/Szwajcaria
Tel.: +41(0)52 560 26 28
Mobil: +41(0)79 622 34 87
Fax: +41(0)52 560 26 27
E-Mail: t.paulet@vtsag.ch

Bawaria
(Rozdrabnianie udarowe)

Albert Peterlik
Theodor-Heuss-Weg 1
86836 Klosterlechfeld/Niemcy
Tel.: +49(0)8232-2127
Mobil: +49(0)170-4740461
Fax: +49(0)8232-73483
E-Mail: albert.peterlik@t-online.de

Berlin / Brandenburg / 
Mecklenburg-Vorpommern / 
Sachsen / Sachsen-Anhalt / Thüringen
(Rozdrabnianie udarowe)

Dipl.-Ing. (FH)
Rainer Säuberlich
Liebenauer Berg 3
01917 Kamenz/Niemcy
Tel.: +49(0)3578-310616
Mobil: +49(0)172-9000527
Fax: +49(0)3578-310617
E-Mail: saeuberlich@stahlwerke-bochum.com

NRW / Hessen / Niedersachsen / Schleswig-Holstein
(Rozdrabnianie udarowe)

Heino Karohl
Am Silbernen Hang 3
19063 Schwerin/Niemcy
Tel.: +49(0)385-2075136
Mobil: +49(0)171-3837021
Fax: +49(0)385-2075359
E-Mail: karohl@stahlwerke-bochum.com

NRW / Rheinland-Pfalz / Saarland
(Rozdrabnianie udarowe)

ABAKUS Ingenieure
Dipl.-Ing.
Dirk-Carsten Schrader
Steffanstr. 17
68623 Hofheim/Niemcy
Tel.: +49(0)6241-985998
Mobil: +49(0)160-3853432
Fax: +49(0)6241-985990
E-Mail: schrader@stahlwerke-bochum.com

SWB w Europie

Estonia / Finlandia / Litwa / Schwecja
(Części do strzępiarek)

CCT-CHEMCOTEC Ltd. Oy
Lauttasaarentie 54 A
00200 Helsinki/Finlandia
Tel.: +358-9-45596780
Fax: +358-9-4525090
E-Mail: info@cct.fi

Francja
(Części do strzępiarek)

Sébastien Millet
29 B Avenue de Chamrousse
38240 Meylan/Francja
Tel.: +33-(0)679634322
E-Mail: millet@stahlwerke-bochum.com

Włochy
(Części do strzępiarek)

BB ITALIA Srl
Barbara Belletti
Galleria Gandhi 15
20017 Rho (MI)/Włochy
Mobil: +39 339 7841800
E-Mail: barbara.belletti@gmail.com
www.bbrecycling.it

Polska
(Części do strzępiarek)

Stanisław Józef Wołkowicz
ul. Korotyńskiego 21 lok. 20
02-123 Warszawa/Polska
Tel.: +48 22 658 05 94
Mobil: +48 601 29 15 02
Fax: +48 22 658 05 94
E-Mail: wolko57@wp.pl

Rosja
(Części do strzępiarek i rozdrabnianie udarowe)

Helena Helmer
Stahlwerke Bochum GmbH
Castroper Str. 228
44791 Bochum/Niemcy
Tel.: +49(0)234-508-51109
Fax: +49(0)234-508-51037
E-Mail: helmer@stahlwerke-bochum.com

Wielka Brytania / Irlandia
(Części do strzępiarek)

DM Recycling Consultancy
David Matthews
7 Denmark Road, Churchtown, Southport
Merseyside, PR9 7LL/W.Brytania
Tel.: +44-7764-772443
Mobil: +44-1704-635853
E-Mail: matthews@stahlwerke-bochum.com

-pozostała Europa-
(Części do strzępiarek)

Carsten Junge
Stahlwerke Bochum GmbH
Castroper Str. 228
44791 Bochum/Niemcy
Tel.: +49(0)234-508 51279
Mobil: +49(0)170-8571280
Fax: +49(0)234-508 51037
E-Mail: junge@stahlwerke-bochum.com

Belgia / Luksemburg / Holandia
(Rozdrabnianie udarowe)

L. Koreman & Zn.
handelsonderneming b.v.
Galjoenweg 37
6222 NS Maastricht/Holandia
Tel.: +31-43-3624040
Fax: +31-43-3624085
E-Mail: info@lkoreman.nl
www.lkoreman.nl

Finlandia / Norwegia / Schwecja
(Rozdrabnianie udarowe)

Scandia Maskin AS
Svelvikveien 87 B
3039 Drammen/Norwegia
Tel.: +47-32210050
Fax: +47-32210051
E-Mail: ordre@scandiamaskin.no

Hiszpania
(Rozdrabnianie udarowe)

HAZESSA
C/ Estefanita, 24
28021 Madrid/Hiszpania
Tel.: +34-91-4053267
Fax: +34-91-4053417

SWB na świecie

Brazylia
(Części do strzępiarek)
(Rozdrabnianie udarowe)

Karlheinz K. Naumann
c/o EuroLatina Assessoria Empresarial EIRELI
Avenida Pascoal da Rocha Falcão, 367
04785-000 São Paulo – SP
Brazylia
Tel.: +55-11-56668266
Fax: +55-11-56669084
E-Mail: kkn@eurolatinainternational.com.br
www.eurolatinainternational.com.br

Kanada / USA
(Części do strzępiarek)

Global Partners Alliance LLC
2117 State Street / Suite G-50
Bettendorf
Iowa 52722
USA
Tel.: +1-563-359-9040
Fax: +1-563-359-9060
E-Mail: globalpartners@qwestoffice.net
www.global-partners.us

Oman
(Rozdrabnianie udarowe)

Oriental Crusher L.L.C.
Muscat P.C. 111
Oman
Tel.: +968-626557-560
Fax: +968-626286

Zjednoczone Emiraty Arabskie
(Rozdrabnianie udarowe)

YAFA Trading Co.
26530 Sharjah
V.A.E.
Tel.: +971-6-5340900
Fax: +971-6-5340902